HáziPatika.com
Halott nő szült gyereket!
A tartalom elérési útvonala (URL):
//www.50plusz.hu/services/news/?nid=19861
Egy nyolc hónapos terhes nő autóbalesetben halálos sérülést szenvedett, babája azonban túlélte a traumát, és jó néhány perccel később megszületett a kórházban - számoltak be a mexikói hatóságok.
A fiatal nő a mentőautóban halt meg útban a kórház felé a Mexikóvárostól északra fekvő Tizayucában. Az orvosok "néhány intenzív mozdulatot figyeltek meg a hasában", és rögtön a szülészetre tolták át, ahol császármetszést hajtottak végre - nyilatkozta a kórház szóvivője, Jose Hernandez.
A terhes nőt egy autó roncsai közül szabadították ki, amely nagy sebességgel lesodródott az útról a Mexikóvárost és Pachuát összekötő autópályán, és összeütközött egy szembe haladó járműbe.
A mexikói rendőrség bejelentette, hogy a balesetben hat ember vesztette életét, ketten pedig súlyosan megsérültek.
Copyright AFP [2008] / Translation Medipress
Animáció: HáziPatika.com
Forrás: | Megjelent: |
---|
Medipress | 2008.06.23 09:32:09 |
Az 50plusz.hu oldalain található információk, szolgáltatások nem helyettesíthetik szakember véleményét,
ezért kérjük minden esetben forduljon szakorvoshoz! A kockázatokról és a mellékhatásokról olvassa el
a betegtájékoztatót, vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!
Copyright © 2007-2021 HáziPatika.com Kft. info@50plusz.hu