Fórum főoldalFórum főoldalFórum főoldalFórum főoldal

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 5 

Cikk betűmérete:

231194.2010.10.30. 05:42
   verapet
Nagyít!
Kedves 'rigoistvan"!

Köszönöm, hogy ennyi idő után válaszolt a felvetett problémára.
Valóban azóta részben oldódtak a problémáim, talán inkább módosultak. Mig eddig nem voltak epe panaszaim, most vannak, többször "érzem, hogy van. néha görcsöl, és az ön által epeömlésnek nevezett is fennáll.
Amellett a mütét után közvetlen leesett az addig magas vényomásom, majd mostanra már magasabbra kuszott, mint a mütét elötti "magas" volt.
Emellett szivesen elhiszem, hogy az ön által emódon reklámozott termékek hasznosak. Azonban a jelen körülmények között nyugdijas nem engedheti meg magának, hogy ezeket kipróbálja.
Tisztelettel Vera

218761.2010.07.08. 22:18
   Bozsike

Nem tudom, ilyenkor a moderátornak nem kellene a kérdést feltevő felé jelezni, h miért zárta le a témát a válaszok megvárása nélkül? Már csak azért is, h a jövőben tudják az oldal látogatói mihez tartani magukat.
Előre is megköszönnénk a válaszát.
Bözsike

218247.2010.07.04. 17:38
   verapet
Nagyít!
Ha örül a lezáró, elmondom, azóta sokat javultam, annak ellenére, hogy a ssors társak nem tudtak válaszolni. De könnyebb lett volna, mások tapasztalatait is hasznosítani.

218246.2010.07.04. 17:37
   verapet

Szeretném tudni, miért zárták le azonnal ezt a fórumot ?

216883.2010.06.21. 16:19
   verapet

2010.Vi.7-én laparoszkópos technikával kivették az epeküvemet, ami addig nem okozott nekem komoly problémát, max inkomfort érzésem volt.
Két hete semmi zsiradékosat nem eszem, tartom a szigoru diétát. a székletem hol szorulásos, hol tarthatatlan.

Tapasztaltabbakat keresek, ki mit eszik, mert én éhen halok, de bármit eszem, fáj az epém környéke igy is, hogy maximális diétán vagyok.
verapet

Szponzorált hirdetések