Fórum főoldalFórum főoldalFórum főoldalFórum főoldal

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 1 

Cikk betűmérete:

305668.2016.07.26. 01:26
   miklosbacsi

Azt szeretném megtudni, hogy én aki 1181. Budapesten, a XVIII. kerületének a Pest-szentlőrinci részében, és ott is a Havanna utca 52, VI, emeletének, a 34. számú ajtó mögötti lakásban élek! Mivel inzulinos cukorbeteg vagyok, - bár a vércukor méréseimmel, az orvosommal ONLINE kapcsolatban vagyok! Az lenne a kérdése, hogy: "hol van olyan konyha, kifőzde, ahol nekem, a napi 160.CH mennyiségű, reggelit, tízórait, ebédet, uzsonnát, vacsorát és utó vacsorát készítenének, a hét minden napjára, és még el is hoznák a számomra? Teljesen természetes az, hogy az ide szállítását azt napi egyszer, sőt a hétvégi, illetve az ünnepek köré tartozó + napokat is beleszámítva! A lényege az az lenne, hogy minél olcsóbb legyen, mert a nyugdíjam az - és most a magamét írom, de azt is kerekítve, - havonta 68.000.- Forint! Nincs közgyógy igazolványom és a patikai költségeim havonta olyan 20.000 és 23.000.- forint körüliek - kerekítve -! Amiért meg a házhoz szállítását kérem, annak az okai: Gerinc cső ideg szűkület, kettő, - egy külső és egy belső - gerincsérvem, meg nem tudom hány csigolyámat össze kéne csavarozni! A Műtétet a budai Gerinc központban az altatóorvos a műtétet NEM VÁLLALJA! Mert: A cukorértékeim nem jók, és vérhígítót is kell szednem, mivel volt? van? egy Stroke - m is! A harmadik ok, hogy elmúltam 76. éves! A nyugdíjam alacsonyságának a következménye és eredője, az elmúlt 70. évben történéseik miatt ennyi! Sok és nagy szeretettel: Jäger Miklós, ny. diploma nélküli Római Katolikus kántor!

Szponzorált hirdetések