Fórum főoldalFórum főoldalFórum főoldalFórum főoldal

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 19 

12következőutolsó

Cikk betűmérete:

305715.2016.08.02. 13:34
   feherv

Fogyáshoz méregtelenítéshez nagyon jó cikk érdemes követni a pontokat amiket összeszedtek.
http://protexin.hu/emesztesi-zavarok/10-tipp-az-emesztorendszer-negyhetes-nagytakaritasahoz

290682.2013.11.04. 08:23
   anon_603436

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy már a vénasszonyok nyara is elmúlt. Sajnos nem sok gyümölcsöt tudtam eltenni az unokámnak, de találtam egy oldalt amit most megosztok veletek. Én már vásároltam tőlük. Nagyon jó termékeik vannak!
http://www.biokamra.com

290681.2013.11.04. 08:22
   anon_603436

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy már a vénasszonyok nyara is elmúlt. Sajnos nem sok gyümölcsöt tudtam eltenni az unokámnak, de találtam egy oldalt amit most megosztok veletek. Én már vásároltam tőlük. Nagyon jó termékeik vannak!
www.biokamra.com

265376.2011.11.10. 20:26
   anon_548699

Sziasztok!

Florea akció van: http://vitaminkosar.hu/webshop/18,ibs-florea-akcio-%282-db-helyett-3-db%29.html

229064.2010.10.11. 23:04
   anon_488098

Nagyít!
HERBALIFE LEGOLCSÓBBAN
Minden herbalife termékre 25 % kedvezményt adunk!
ShapeWorks Shake italpor: 12.900 Ft helyett 9.739 Ft

Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft

Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft

Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft.
Fontos, hogy a kedvezmény más tanácsadókon nem kérhető számon!

Érdeklődni lehet: herbalife.herbalifeinfo@gmail.com

217046.2010.06.23. 11:23
   anon_480121

A homeopátia is segít a fogyásban!

213050.2010.05.17. 17:33
   anon_475021

sziasztok!
nagyon sok embernek megy nehezen a fogyás,pedig megtesz minden tőle telhetőt,de sok méreganyag halmozódott fel a szervezetében,így a beleiben,amik ott pangnak,mert lehetetlen a megemésztésük.az vagy,amit megeszel.hát igen,lehet benne vmi,sajnos.manapság már alig-alig van olyan élelmiszer,amiben ne lenne vmiféle mesterséges adalékanyag.a szervezet gyűri-gyűri egy ideig,aztán besokall.és jönnek a testi tünetek.az immunrendszer legyengül,hisz a bélrendszerünk teszi ki az immunrendszerünk nagy részét,ami legyengülhet,és többek közt kialakulnak így a különböző allergiás megbetegedések is.pattanások,székrekedés,puffadás,s zélgörcsök,hasfájás,és akár a fejfájás is egyfajta tünet lehet.pont nemrég beszéltem egy kedves ismerősömmel,akinek az apukája egy egészségközpontban dolgozik és colon-terápiával is foglalkozik.páromnak már meg is csinálták ezt a vastagbél átmosást és teljesen rendbe jött.sajnos nekem is vannak a felsorolt tünetek közül,úgyhogy a hétvégén én is elmegyek,hogy megcsinálják ezt a kezelést.a fogyásban is segít,ez sem utolsó az én esetemben sem,ráadásul kapásból megszabadít pár kilótól,amiktől amúgy sem tudnék megszabadulni,mert azok a salakanyagok ott torlódnak bennem,képtelenek megemésztődni.szóval várom és izgulok,picit félek is,de már annyi mindent kipróbáltam én is,hogy elmúljanak a puffadásos hasfájásos tüneteim,hogy ez már nem tesz semmit; elmegyek,végigcsinálom,mert csak jót hallottam róla és párom révén a közvetlen környezetemben is tapasztaltam jótékony hatását,szóval ez tényleg megoldaná a problémámat.ráadásul az ismerősöm apukájában meg tökéletesen megbízom.ja,és az országban egyedülállóan csak ő végzi légmentesen a colon-terápiát,ezzel a módszerével nem jut levegő a bélrendszerbe.úgyhogy én hétvégén nekilódulok,kíváncsi vagyok,bizakodok,remélek és hiszek és várom,de egyben izgulok is.de segít.ez a lényeg.ha esetleg érdekel még vkit ez a colon-terápia,nyugodtan írjon priviben

208138.2010.04.02. 19:26
   anon_469657
Gábor, ezt úgy hívják, hogy étel-intolerancia, az általad linkelt oldalon jó ismertetik:
http://food-detective.hu/etelintolerancia/tunetei.html

206656.2010.03.22. 21:51
   anon_468179

Kedves Fórumozók
én is olvasgatom az itteni fórumokat és a táplálkozáshoz egy érdekes "adalék". Nem tudom, ki tudta, de bizonyos emésztési problémák, de akár más jellegű problémák (pl. levertség, izületi fájdalmak, alvászavar) mögött állhat egy-egy ételre való érzékenység (ez nem ugyanaz, mint az allergia). Hosszú távon halmozódik fel, és teljesen meghúzódhat a háttérben, betegségnek tűnhet, pedig még ki is mutatható otthoni tessztel http://food-detective.hu/. De lehet kizárásos diétával is ugyanerre az eredményre jutni, csak hosszabban.

187729.2009.09.09. 15:18
   anon_442693

Kedves Fórumozók!

Mindenkit szeretettel üdvözlök.
Mint mindannyiótokat engem is érdekel az egészségem. Hiszen ki szeretné idős napjait betegen eltölteni.
Amióta nem járok dolgozni egy kicsit ellustultam. Nem tudom ki hogy van ezzel? Fiatalabb koromban mindig arra vártam hogyha egyszer nem kell dolgozni járni akkor majd lustizhatok. Itt persze arra gondolok hogy magam osztom az időmet és nem kell állandóan rohanni. De ez csak ideig óráig volt jó.
Rájöttem mennyire fontos a rendszer az életünkben. Ebbe bele tartozik a rendszeres és rendes táplálkozás is.
A rendes itt arra értendő hogy nem mindegy mit eszünk. "Amilyen az ételed olyan az életed." Sokat hallani mostanság.
Ha vissza gondolok talán nem véletlen hogy a gyermekkorom izeit hiába keresem mostanába. Nem ugyanazokat az élelmiszereket esszük mint azelött. Mondják együnk biót mert az jó. Igen de valyon a mai szennyezet világunkban lehet igazán "bió-"t előállitani.
Természetesen a lehető legjobbat próbálják előállitani sokan a gazdálkodók közül. Tisztelem is őket ezért.
Ha tehetem (itt nem sorolom hogy mi akadályozhat meg benne), beis szerzem ezeket. Meg betartom a leghasznosabb tanácsot amit kaptam eddig. Hogy figyelek arra hogy sokszor egyek keveset, mert a szervezet igy nem fog raktározni, mert mindig felhasználja az épp elfogyasztott ételt nem képezünk sájzba valót Persze azért ügyeljünk hogy a sokszori étkezés ne sokszori trakta legyen, hanem valoban a szükséges mennyiség legyen egész napra szépen elosztva. Igy nem leszünk éhesek és könnyebb fogyni vagy tartani a súlyunkat. Igyunk sok vizet, persze abbol se a szénsavast. mert az csak fölösleges levegő lesz bennünkGon doskodjunk a megfelelő vitaminokról és
és a zsirokból is a jo zsirokat fogyasszuk lehetőleg ez nagyon fontos Olvastam hogy ezek hiánya okozhat Alcheimer kort. ami nem egy kellemes nyavaja. Hu már jó sokat irtam. Nem untatlak benneteket de szivesen beszélgetek/ nék erröl a témárol.

Üddv. mindenkinek

12következőutolsó

Szponzorált hirdetések