Fórum főoldalFórum főoldalFórum főoldalFórum főoldal

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 10933 

elsőelőző123456következőutolsó

Cikk betűmérete:

303915.2015.11.27. 18:49
   oregano

Az is bántott, hogy a csoport mellett mi mégsem voltunk annyira fontosak, hogy a nyugalmatokat engedtétek volna kibillenteni.Tudjátok az én olvasatomban olyan ez a mi csoportunk és úgy is viselkedünk probléma esetén mint ahogy az országban történik.
Pl :Gondjuk van a pedagógusoknak? oldják meg maguk.Az orvosok, az egészségügy gondban van,oldják meg, szidjuk a kormány t(jogosan) de nem mozdulunk, mert a nyugalmam, mert csinálják, oldják meg azok akik bajban vannak. Aföldek eladásáról ne is beszéljünk, vagy pl Kishantosról. Segítenek a tömegek valamelyik társadalmi csoportnak ? Vannak emberek, akik segítenek tüntetnek, hol többen hol kevesebben. de egyedül a Net adónál volt átütő nagyságú a tömeg.
Ne haragudjatok, de amikor Imrével volt gondom Amig nagyon el nem fajultak a dolgok , egyedül Bagira szólalt meg az elején, később máramikor eldurvult a helyzet, Vereta is segített. Azóta is fáj és bánt, hogy Gizus, rögtön az elején nem szólalt meg, pedig ő tanúja volt végig a dolgoknak.
Akkor is úgy viselkedtünk, hogy általánosságok hangzottak el.Lehetőleg nem vállalni semmi olyant ami esetleg konfliktushoz vezet.Vagy amikor morgolódott valaki, hogy miért nem ír valaki, miért csak köszönünk, rajtam kívűl ki mondott még pro vagy kontra véleményt?Ne haragudjatok, de ez is a barátság velejárója, vagy ha nem, akkor az bizony egy laza csoportosulás, akik szimpatizálunk, jól érezzük megunkat együtt, de olyan messze van a barátságtól, mint Makó Jeruzsálemtől.Mindezek mellett azért nagyon jól el lehet lenni együtt mert nagyon sok közös dolgunk gondolatunk volt van, és fontosak is voltunk vagyunk egymásnak. Ha nincs igazam szerintetek, akkor Bocsánat, de nekem ez a véleményen és csak ez nem stimmelt nekem a csoportban. Amikor a múltkor Vereta vádolására írtam, senki semmit nem szólt a véleményemmel kapcsolatban, de Veretának sem mondtatok semmit, amikor azt mondta, most még rúgtam egyet rajta.

303914.2015.11.27. 18:25
   oregano

Szia aki olvassa !
Végtelenül szomorú vagyok én is. Nem keresek sem hibást, sem bűnöst a dolgok ilyetén alakulásában , de én sem veszem magamra, hogy én okoztam ezt a dolgot. Miután elkeseredésemben, hogy állítólag én "martam el innen Editet, írtam azt a hosszú szöveget, mert tényleg nem tudtam, hogy mi történt? Úgy gondoltam, hogy valami olyant írtam amivel megbántottam.Ám, ha nem tudom, hogy miket írok, mert sértek, ha nem is akarok, akkor nem az a megoldás, hogy legalább másokat ne marjak meg és el esetleg tudtomon kívűl ? Szerintem igen.Azért itt voltam és olvastalak benneteket .Viszont, amikor leírtam a gondolataimat ezzel kapcsolatban, Azután, hogy Vereta megvádolt, egy dologban igazságosan, másik dologban (hogy : " most még itt is utánam rúgsz" ) nem. Az ő elmaradása a mi kettőnk kapcsolatának egy kicsi () megingása volt, ami őt mélyebben érintette , mint amennyire kellett volna. Ráadásul nem is mostanában történt, hanem még azt sem tudom mikor, de megtörtént. Talán a nyáron valamikor.
Bántott, hogy általánosságban véleményeztetek eléggé leszólóan (nem felnőtt viselkedés, óvodás módon való viselkedés ) Veretával való problémánkra.nem kérdeztetek, nem segítettetek, hogy kibeszéljük a dolgot. Úgy talán ki tudtuk volna simítani a dolgokat. Tanácsot kaptunk.Oldjátok meg valahogy a dolgot (mi ketten, úgy, hogy Vereta dühös és csalódott volt velem kapcsolatban). Féltettétek a csoportot, de nem kérdeztetek, nem segítettetek átlendülni bennünket a dolgon. Ezt nehogy vádaskodásnak vegyétek, mert az én olvasatomban a barátságnak bizony el kell bírnia az őszinteséget is.Legfeljebb nincs igazam, de én akkor is így gondolom. Újabb hozzászólást indítok mert a majdnem befejezett irományom nagy része az előbb elszállt.

303904.2015.11.27. 08:00
   handoki47

Szia Pappe!

Nem szerettem volna innen elmenni, de miután csak ketten maradtunk, így nem sok értelmét látom.

Nekem a facéval komoly fenntartásaim vannak az ott kinyilvánított közlésekkel szemben. Az egy világra nyitott közösségi oldal, semmiképpen nem helyettesíti a fórumot. Oda személyes dolgot kitenni, vagy valódi barátokat szerezni nem lehet.
Borzasztóan sajnálom, hogy így alakult, és nagyon neheztelek miatta, de ez van.
Akiket itt és a 168 -on megismertem igazi barátoknak véltem, és vélem ma is.

Most akkor itt végeztem ezzel a fórummal.

Kellemes ünnepeket, jó egészséget, szeretettel ölellek mindőtöket!

DOKI

303903.2015.11.26. 21:56
   nagynepappe

Szia Doki!

A facén ott vagyunk, szót is válthatunk.
Látom, amiket megosztasz, de a Bagiráét is, a Katámét is.
Nem mi hagytuk itt ezt a fórumot, de így már lehet, hogy tényleg a face a forgalmasabb.
Ide meg el lehet "bújni".
Titkosabb. (?)

Bár, itt sem tudjuk, hányan és kik olvassák.

Igaz, megvan a gmail is.Meg a telefonszámok is szerencsére.

Ha úgy döntesz te is meg Bagira is, hogy elköszöntök innen, akkor én is.

Sajnálom, hogy így alakult, de a face is jó.

Jó éjszakát!

303895.2015.11.26. 08:03
   handoki47

Jó reggelt és kellemes napot kívánok Pajtások!

A Katalinoknak Boldogságos névnapot és jó egészséget kívánok!

Óriási ambiciód van Pappe. Minden perced beosztva, hihetetlen energiával készülsz a karácsonyra.
Jövő héttől megkezdem a beszerzéseket én is. Szerencsére a fiúkat könnyen letudom, a felnőttekből nagy gondot nem csinálok, habár még nem faggattam ki őket, mit szeretnének.

Ezek szerint már ketten maradtunk, ami nagyon szomorú és engem éppenséggel arra késztet, hogy ne írogassak szinte a semmibe.
Ha bedühödök - ami már érik bennem - hamarosan elköszönök.
"Szerencsésen" szétrombolódott ez a fórum is.
Tisztára érthetetlen ez nem igazán felnőttes viselkedés, de hát ilyen az élet -mondaná Berkenye unokám.

303889.2015.11.25. 21:01
   nagynepappe

Sziasztok!

Én is boldog Katalin napot kívánok!

Ma Petivel voltam és nagyon jól eltöltöttük együtt az időt.
Állandóan fel akar mászni rám, ha le akarom tenni, hogy üljön, kimerevíti a lábát, hogy ne sikerüljön.
Aztán fordul és jelzi, hogy vegyem fel.
Mindent meg kell nézni a polcokon.
Van 2 lépcső a nappali és az étkező között, úgy megy le, hogy megfordul és hátrafelé lecsúszik.
Imádom.

Ma már a naptár napjaiból 5 db-ot annyira készre varrtam, hogy már csak a helyére kell rögzíteni.
Úgy tűnik, ha nem jön közbe semmi, elkészülök vele, mikorra kell.
Éjjel-nappal hajtom, nehogy kimenjek az időből.
Nagyon mókás lesz, mind a 24 kis fiókon baglyok vannak, de mind másmilyen.
Eddig csak kézzel tudtam varrni, jó részük filcből van, hogy ne legyen foszlós a széle.
Már mind annyira elkészült, hogy á kell varrni a hátuljára egy kis lapot, kifordítani és felvarrni a helyére.
Ha ezekkel a karácsonyi készítményekkel kész leszek, megkísérlem a fotókat feltenni.
Már próbáltam, de eddig nem sikerült.

Jó éjszakát!

303877.2015.11.25. 07:34
   gizuska

http://s7.images.www.tvn.hu/2013/11/19/18/08/www.tvn.hu_eccc091c2b41c231ef8ebc79c081e175.jpg

303865.2015.11.23. 21:10
   nagynepappe

Sziasztok!

Ma kézzel varrtam jó sokat ( adventi naptárhoz) , így most már alig látok.

Bagira, csomag ment ma.

Jó éjszakát mindenkinek!

303862.2015.11.23. 07:31
   handoki47

Jó reggelt Pajtások!

Kellemes napot és hetet kívánok!

303843.2015.11.21. 10:23
   handoki47

Kellemes szombatot és hétvégét Pajtások!

Tegnap itthon tüsténkedtem, volt varrnivaló - amit az új szemüvegemmel vígan tudok, aztán vasalás, ablak puc stb....

Berkenyének hetek óta kacsa comb ehetnékje van, ezért most kimentem a Vásárcsarnokba és beszereztem belőle egy tucatot.
Szépeket kaptam és jó áron.
Amúgy minden nagyon drága most az ősszel. Az alapélelmiszerek közül minden. Hiába vitték le a sertéshús áfáját, az árak magasak maradtak, mint ahogy várható volt.
Mostanában a lisztes árú és a tejtermékek szintén nagyon megdrágultak.
Pedig a kuszaszmű eltolcsi elvtárs, az alapítványos - ingatlankereskedő díszpinty szerint nincs infláció. Ezért lesz jövőre olyan elképesztően magasra emelve a nyugdíjunk.
A szakértő szerint a valós infláció 7 - 9 % !!

Szép új világ!

elsőelőző123456következőutolsó

Szponzorált hirdetések