Fórum főoldalFórum főoldalFórum főoldalFórum főoldal

Időrend: növekvő
Megjelenítve (db/oldal): 
Hozzászólások száma: 10933 

1234következőutolsó

Cikk betűmérete:

303945.2015.11.29. 19:00
   zaba35

Akkor viszont igyekszem most Köszönteni.Hátha igazad lessz.Már többször mondtam neked, hogy nem tudsz magyarul de főleg amit el olvasol, nem érted meg.
Ez nálad, nem szenilitás, hanem ezt máskép hivják, ha nem tudod minek, valakit kérdezz meg a saját környezetedből.
Emlékeztetlek, mert már nem is tudod, hogy nem értetél meg egy bejegyzésemet, -ami nem is Neked szólt- és ennek az lett a vége, hogy szenilisnek neveztél.
Remélem, most már tudod, hogy hogy nem vagyok az. De te. igen, mert aki a vérnyomásai ellenére, a szivritmus problémáival. rója a köröket, kerékpározik, állitólag versenyszerüen. nyilván az nem normális.
De én inkább azt hiszem, hogy ezek a "versenyezgetések", humbókok. igyekszel mindenkit félrevezetni.

Külömben ne hogy azt gondolt, érdekel, hogy mit irsz. Nem az irásaidra válaszolok, hanem a sértegetéseidre, meg arra, hogy én nem azt mondtam neked, lopod, az adófizetők pénzét, mert azt magad is tudod. ezekkel a problémáiddal, mint rokkant nyugdijas. az nem más, mint pénzlopás.!

Ha mégis tudok irni ide, karácsonykor is emlékeztetlek.

A sértégetéseid, azok együgyiségek.Komolytananok, Az enyémek viszont tényeken alapulnak.

303942.2015.11.29. 16:14
   bagira

Minden jót Zaba!
Remélem, hogy lesznek még tiszta pillanataid ebben az életben, amikor is rádöbbensz, hogy mit tettél!
...
Azt nem kívánom, hogy addig kukucskálj itt egy lábon állva, amíg ebben a csoportban be nem indul megint az adatforgalom... nagyon sokáig kellene várnod teljesen feleslegesen.
Piszok rossz lehet majd, hogy Karácsony előestéjén nem lesz hová epét öntened, de ilyen az élet! Kegyetlen!

303941.2015.11.29. 15:53
   vereta

Szia mindenkinek!
Tegnap alaposan kib@szarintottam magammal!
Rengeteg volt az üres fájl és mappa a gépemben. Találtam egy olyan programot, ami teljesen kitörli, még a zároltakat is.Több mint 10 GB vissza nyertem vele a belső memóriára. De tegnap, egy rendszer mappát sikerült kitörölnöm. A gép leállt, csak annyit írt ki, hogy a windows nem indul, mert valami nincs telepítve.Szólni kellett a kölök úrnak, az aztán eljött az este a gépért, dolgozott rajta fél éjszakát, meg még ma is.Vissza hozta na tök üres gépet, most kezdem visszatelepíteni a dolgokat.
Szia fiú!! Hiányoztál ám!!!

Nem szoktam vastagon kenni, mert az nem jó.

303939.2015.11.29. 06:06
   bagira

Vékonyan kell kenni... Akkor kevesebb benne a koleszterin! : - )
Küldtem egy üzenetet a facebookon!

303936.2015.11.28. 15:31
   vereta

Ma zsíros kenyeret ebédeltem, lilahagymával.Tegnap, oldalast sütöttem, sok fokhagymáva, annak a zsírját kentem a kenyérre, apró húsdarabokkal.Mennyei kaja volt.A magas koleszterin miatt, ritkán engedhetek meg magamnak ilyen kilengést.

303934.2015.11.28. 13:56
   handoki47
Szia Vereta!

Ebédeltél?

Itt is havas eső esik, szerintem elég hideg van.
Zöldborsópürét ebédeltem kacsacombbal. Most készítek egy erős KV-t.

Én is látom gyakran Bobort, nemtom miért nem ér ide futás közben?

303933.2015.11.28. 13:23
   vereta

Örülök, hogy sikerült meglepetést szerezni!!!
Óriási pelyhekkel esik a hó, de jön vele egy kis eső is,Az előbb voltam kinn fáért. hideg és szél nincs.
A mai napom, a lustaságnak ajánlottam. Csuklás nélkül beleeggyezett.
Bagiráról a facén olvastam egy nyúlfarányi hírt, meg is lájkoltam, de nem igazolt vissza. Remélem, ő is jön hamarosan.
további szép napot, jó pihenést nekünk.

303931.2015.11.28. 11:00
   handoki47

Kellemes első adventi szombatot kívánok Pajtások!

Nnnnnna erre nem számítottam!
De igazán nagyon örülök!

Végigolvastam mindenkit.
Rám mindent el lehet mondani, csak azt nem, hogy akkurátusan figyelmes vagyok. Nyilvánvalóan emiatt a természetem miatt fogalmam sincs mi volt a viszály kiváltó oka.
Már csak a következményét észleltem, akkor - a magam módján - megpróbáltam a társunkat jobb belátásra bírni úgy, hogy ne okozzak vele nagyobb kalamajkát.
A többit most leírtátok, és KÖSZÖNÖM, hogy mindenki visszatért - majdnem.
(Bagira biztos csak időszakosan lehet távol?)

Most csak annyit a magam részéről:
Ezután megpróbálok jobban figyelni az aprónak gondolt részletekre is, jobban odafigyelek a személyiségetek óvására, és legfőképpen a barátságunk életben tartására.
Ha valakit megbántottam az óvodás megjegyzésemmel :KÉRLEK SZÉPEN, NE HARAGUDJ ÉRTE!

Készülődök a karácsonyra, pedig csak egy este - a 24. leszünk együtt a fiúkkal, aztán majd a többi még alakul.
Sok beszerzésem nem adódik, szeretném mielőbb elintézni azokat és még anyámat meglátogatom, mert most tölti a 90. születésnapját.
Barátnőmet még nem operálták, talán a jövő héten. Nagyon szorítok érte, hogy sikeres legyen az operáció és Jézuskára megerősödjön kissé.

Nálatok mi a terv? Oregano? Vereta?Pappe? Bagira? Gizuska?

Imre, nektek jó egészséget és boldogságos éveket és ünnepeket kívánok a Pároddal!

303929.2015.11.28. 08:11
   vereta

Anoka, bölcs, és gyönyörű dolgot osztozzál meg velünk!

303928.2015.11.28. 08:09
   vereta

Jó reggelt, csendes hétvégét kívánok!
Pár dologra jó volt ez a modolyszünet.
Kiírtuk magunkból a vélt, vagy valós sérelmeket, és megélénkült a társalgás.
Itt, ma nagyon rusnya borús idő van.Még a kedvenc zenéim sem tudnak jobb kedvre deríteni.
Hogy álltok a karácsonyi készülődéssel?
Képzeljétek, annyi dióm termett, hogy ellátam az egész családot vele.
Bocsánatot kérek, az itt hagyott társaktól!!! Tőled, Zsóka kétszeresen, mert a márciusi dolog miatt, még mindég ég a pofám.
Legyetek jók és szépek!

1234következőutolsó

Szponzorált hirdetések